Je to proces prožívání pocitů, prožívání cítění hloubky sám sebe, cítění se, poznání o sobě, je to cesta ke kráse vnitřního světa, která se projeví vně, uvědomění jak voníme a s čím souzníme, rezonujeme.

Alchymistka ve mne je ta co tvoří ten proces, vnímá co chybí v nitru domova daného ženy, vnímá co dokáže esence VŮNĚ co přináší, aktivuje, podporuje, oživuje, povznáší, ponoření do sebe…

Klientka při setkání zažije zcela individuální péči, která začíná osobním setkáním při kterém si povídáme a pojmenujeme zadání. Další setkání je před-výběr vonných esencí, které jsou pro mne základem pro tvorbu a alchymii jedinečné vůně.

Dalším krokem je samotné míchání a tvorba vůně, kterou osobně předám s návodem jak se na vůni naladit, při nádechu a výdechu VŮNĚ sestoupí a dotkne se jejich pocitů, které si pojmenuje, zvědomí, které může prostřednictvím vůni ÚCÍTIT, prožít. Dalším krokem je následná osobní péče při "práci samotné vůně uvnitř interiéru ženy či interiéru prostoru".

Neboť VŮNĚ začne léčit, uvědomovat rozpouštět, spojovat, uzdravovat, aktivovat, podporovat, oživovat a mnoho dalšího do takové hloubky a rozměru kam si žena dovolí vstoupit. Úžasné je, když žena zažije dotek své jiskry, umožní si potkat se sebou, ucítit božskou jiskru, kterou je. Vůně se dotkne jejího místa, které právě potřebuje procítit, oživit, prožít a vynést na povrch…potkat se s ním, neboť to mohou být místa zapomenutá, potlačená, zraněná.

A to jsou důvody proč si koupit objednat ŽIVOU VŮNI, která působí na všechny smysly a je jedinečná na míru. Je to nástroj pro rozpomenutí a prožitku.

Žena se dotknete své vnitřní krásy.