ALCHYMIE PROCITNUTÍ je to co dělám. Tvořím vůně pro ženy, osobní vůně, neboť žena tvoří domov, ona žena je tím domovem, a takový jaký má domov uvnitř sebe, takový je interiér jejího domova.

Tvořím vůně, které dovedou k procitnutí, k projevení, k prožívání, k sestoupení, k uvnitřnění, k OŽIVENÍ…

Tvořím vůně do interiéru, které jsou osobité, jedinečné pro daný určitý interiér, a především vytvoří živý interiér. Vůně tedy její kompozice má určité kvality, podle záměru, který v interiéru potřebujeme docílit. Důležitým aspektem při tvorbě vůní je, že ten vnitřní interiér ovlivňuje ten vnější interiér, dochází ke vzájemné interakci.

Zprostředkovávám potenciál vůní, esencí a umožňuji cítit krásu, neboť krása je smyslovým vyjádřením dobra.

Umožňuji ženám prostřednictvím vůně designovat vnitřní interiér i vnější interiér.

Tvořím vůně pro toho, kdo chce prožívat krásu, blaženost, spojení, zažít všechny aspekty a potenciál, které vůně esence může přinést. Vedu ženu k tomu, aby se dotkla svého srdce, nahlédla do svého interiéru a objevila svou rozmanitost, která je uvnitř každého z nás. Provázím ženu k poznání a k tomu co právě potřebuje: sílu, moudrost, celistvost, krásu, a mnoho dalšího…

Při práci s vůněmi, při setkání s vůněmi nás VŮNĚ a její esencí vtáhne do našeho vnitřního světa, nahlédneme do našeho srdce a zaměříme pozornost sám k sobě, dovolí nám, provede nás k uvnitřnění skrze prožívání PROŽITEK vůně a dané esence a proto to dělám.

Vůně je odrazem naší duše